0 535 966 59 11
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kadife Kutu Metal Plaketler

Kadife Kutu Metal Plaketler

Kadife Kutu Plaket | Metal Plaket | Adana Plaket Baskı

Tayini çıkan arkadaşınıza ve başarısından dolayı bir tanıdığınıza unutulmaz bir hediye mi vermek istiyorsunuz? Plaket tam aradığınız bir ödül. Kırmızı ve lacivert olmak üzere uygun fiyatı ile kadife kutu plaket modelimiz tam size göre bir ürün.

kadife-kutu-metal-plaket-lacivert

Özel günlerinize değer katan plaketler için bizi arayın: 0542 718 66 77

PLAKETİM NE ZAMAN HAZIR OLUR?

Siparişi verdikten sonra göndermiş olduğunuz logo ve içerikle yaptığımız tasarımı size onaylattıktan sonra 1-2 saat içerinde teslim ediyoruz. Siparişlerinizi Whatsapp (0542 718 66 77) aracılığıyla gönderebilirsiniz. Dilerseniz mail atabilirsiniz (reklamikra@gmail.com). Okullar için özellikle önemli günlerinde daha seri bir şekilde plaketleri hazır etmekteyiz.

Plaket fiyatları yaptıracağınız model ve adete göre farklılık göstermektedir. Kadife kutu plaketler bir adette 25tl olmakla birlikte adet arttıkça 15tl’ye kadar düşmektedir. Aynı şekilde diğer plaket çeşitleri de adetli olduğu zaman çok uygun fiyata yapılmaktadır.

PLAKET MODELLERİ

Kristal, ahşap, tabak ve daha birçok modeli bulunan plaketin en yaygın kullanılanı ve fiyat olarak en uygun olanı kafide kutu ismiyle bilinen yada ajanda plaket dediğimiz çeşitidir.  Aşağıdaki kısa yollarla istediğiniz plaket çeşidine ulaşım sağlayabilirsiniz:

Kristal Plaket

Ahşap Plaket

Tabak Plaket

Albüm Plaket

Kırmızı Kadife Kutu

Mavi Kadife Kutu

Sanatın ve estetiğin bir arada olduğu el sanatlarının doruğunda olan adana madalyon plaket yaşamlarınıza renk katar.

Çalışma hayatımızdaki sorumluluklarımızı ve siz değerli müşterilerimize olan saygımızdan dolayı yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen, her daim verimlilik gücümüzü artırmayı ve bunu iş prensibi olarak algılamayı ve en önemlisi, Kaliteli ve Yenilikçi ürünleriyle her zaman tercihiniz olarak kalmayı dileriz.

Bizi Arayın: 0542 718 66 77

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?